Únor 2007

Postavy

25. února 2007 v 14:34 | dinokaty1 |  .:Postavy a představitelé:.
Detektiv Mack "Mac" Taylor (Gary Sinise) je horlivý vyšetřovatel, který věří, že všechno souvisí se vším a že každého dokáží prozradit jeho životní příběh a styl jednání.

On a jeho partner detektivka Stella Bonasera (Melina Kanakaredes)jsouworkoholiky, kteřídoslova milují svou práci. Společně vedou tým policejních expertů uprostřed dravého města, které nikdy nespí.

K jejich kolegům patří Danny Messer (Carmine Giovinazzo), vyšetřovatel s barvitou historií, který se narodil v Brooklynu a své rodné město zná jako vlastní boty.

Doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper) je soudní lékař, který se po traumatickém úmrtí svého pacienta vzdal slibné chirurgické kariéry, aby vstoupil do řad soudních vyšetřovatelů jako ohledávač mrtvol.
Nepostradatelná je i Aiden Burn (Vanessa Ferlito), svůdně okouzlující detektivka, která se v jakoukoliv chvíli dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci.

Novinky

25. února 2007 v 9:26 | dinokaty1
Jak jste si už možná všimli do rubrik přibyla Kriminálka New York a my se budete snažit abychom o ní zjistili co nejvíce.Už jsem se postarala o popis a o pár obrázků,které snad příznivce potěší.Jinak se můžete těšit na popisy epizod a možná nějaké ty fan videa.
Dál jsem změnila záhlaví a již teď jsou tam všechny kriminálky.Samozřejmě nás mrzí že televize Nova přerušila vysílání CSI:Miami ,ale aspoň že jí něčím nahradila v tomto případě CSI:New York.A to by bylo zatím asi vše a případně vás budeme informovat o novinkách.Vaši SS dinokaty1 a MartinaPychova


Walpers

25. února 2007 v 9:03 | dinokaty1 |  →CSI:New York

Společné fotky

25. února 2007 v 8:57 | dinokaty1 |  →CSI:New York

O seriálu Kriminálka New York

25. února 2007 v 8:53 | dinokaty1 |  →Kriminálka New York
Detektiv Mack Taylor (Gary Sinise) věří, že všechno spolu nějak souvisí a že každý má svůj skrytý příběh. On i jeho parťačka Stella Bonasera (Melina Kanakaredesová) jsou svou prací doslova posedlí, a díky tomu stojí v čele týmu expertů ve velkoměstě, které nikdy nespí. Do týmu dále patří Danny Messer (Carmine Giovinazzo), který se narodil v Brooklynu, nic ho nerozhází a vždy má po ruce nějakou tu historku o příbuzenstvu, a uzavřený doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper), který se po traumatizující smrti dvou pacientů vzdal dráhy chirurga a pracuje jako koroner. Dvojici doplňuje popudlivý detektiv Don Flack (Eddie Cahill), inteligentní muž s pozoruhodným instinktem a nedostatkem trpělivosti pro potenciální podezřelé. Mimo tým pak stojí bystrá a půvabná vyšetřovatelka Aiden Burnová (Vanessa Ferlitová), která se dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci. Detektivové v New Yorku mají možná jiné problémy než jejich kolegové v Miami či Las Vegas, ale vede je stejně neochvějné odhodlání bránit šíření zločinu. Tito schopní lidé znají New York v jiném světle než jeho ostatní obyvatelé a hledají důkazy, které se postupně skládají v celek, a nakonec poskytnou klíč k rozluštění složitých případů,
jež tým řeší.


♥Sara Sidle♥

24. února 2007 v 15:14 | dinokate |  →CSI:Las Vegas

C.S.I.: New York

22. února 2007 v 15:23 | MartinaPychova
A pozor! Je tu novina, která se týká nového oddělení Kriminálky! Od 27. 2. 2007 bude Nova vysílat Kriminálku New York! Ale zároveň je tu smutná zpráva pro všechny, kteří májí rádi Kriminálku Miami! :( Kriminalisté z Miami totiž dostanou "krátkou" dovolenou a místo nich nastoupí kriminalisté z New Yorku. Ale nebojte se, Miami se na obrazovku určo vrátí, jelikož Nova má vysílací licenci na 4 řady Kriminálky Miami! :)
S pozdravem Vaši SS MartinaPychova a dinokaty1