Říjen 2006

Podpisy...

31. října 2006 v 17:24 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Tady jsem našla pár podpisů,který by se vám mohli líbit...

♥Eric Szmanda♥

31. října 2006 v 17:00 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Vystudoval Carroll College ve Wiconsinu a vysokou v Mukwonago též ve Wisconsinu (1993). Působil ve spoustě dalších vysokých. Je fanouškem Marilyna mansona. V roce 2003 se objevil ve videu k Mansonovu songu "Saint" spolešně s Asia Argento, který to reříroval. Video se nikdy neobjevilo v USA. Má dva bratry (Rob a Brett). Do prváku na vysoký hrál na bubny. Má rád islandskou kapelu Sigur Rós. Na pár měsíců hlídal psa,Maverick, Georga Eadse, když byl mimo město.

Gary Dourdan

31. října 2006 v 16:56 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Gary Dourdan se narodil 11. listpadu 1966 ve Philadelphii (Pennsylvania, USA). Gary je africko-americký herec hodně známí jako Warrick Brown z Kriminálky Las Vegas. V jeho mládí se s rodinou přestěhovali do Willingbora (New Jersey, USA). V tomto věku se zabýval herectvím, hudbou a bojovými sporty. Později se přestěhoval do New York City a pracoval jako vrátný ve zkoušecím studiu, zde také někdy potkal slibné začínající umělce. Zlom zelenookého Dourdana nastal, když ho Debbie Allen obsadil do role Shazza Zulu ve filmu A Different World. Porůznu pokračoval s prací dokud se nestal částí Warricka Browna Byl také hostem v BET (Black Entertainment Television) při celosvětovém rozhovoru nazvaným Lyric Cafe.Byl krátce ženat s Roshumbou Williams, a má dceru (Nyla) a syna (Lyric) z jiného vztahu.

George Eads

31. října 2006 v 16:54 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
George se narodil 1.března 1967 ve Forth Worthu (Texas) a vyrůstal v Beltonu. Jeho otec je Arthur Coleman "Cappy" Eads a jeho matka Vivian Baker. Georgův nevlastní otec Dudly Baker býval gynekologem. George vystudoval roku 1985 Beltonskou vysokou školu a roku 1990 Univerzitu Texas Tech, kde byl členem spolku Phi Delta Theta. Usiloval o herecké kariéře a tak zamířil do Los Angeles ve vypujčeném pickup trucku (velké světlé terénní auto) od svého nevlastního otce. George má sestru Angelu, která pracuje jako právnička ve Waco (Texas). Hostoval v seriálu Pohotovost a pracoval na několika pro-televizních filmech, včetně role Evel Knievel ve filmu Even Knievel (2004). Také účinkoval v pro-televizním filmu Crowned and Dangerous (1997) s Yasmine Bleeth. Ovšem jeho nejznámějčí rolí v ČR i ve světě je Nick Stokes V Kriminálce Las Vegas.

♥♥Jorja Fox♥♥

31. října 2006 v 16:49 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Jorja-An Fox začínal jako modelka, poté studovala herectví a objevila se v několika televizních filmech a seriálech. Zlom v její kariéře představovala role Dr. Maggie Doyle v úspěšném setiálu "Pohotovost" ("ER"). Objevila se v 33 epizodách a v titulcích byla uváděna jako "Jorjan Fox". Dále hrála tajnou agentku v seriálu "The West Wing". U nás (i ve světě) se nejvíc proslavila jako kriminalistka Sara Sidle z velmi populárního seriálu "CSI: Crime Scene Investgation". Ráda cestuje, zpívá a hraje na kytaru. Spoluzakládala produkční společnost zaměřenou na experimentální divadlo Honeypot Productions. Je vegetariánka a má fenku boxera jménem Ali a dvě kočky: Rumplestiltskin a Sid Poitier.


Marg Helgenberger

31. října 2006 v 16:45 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Mary Marg Helgenberger se narodila 16. listopadu 1958 ve Fremontu (Nebraska) římsko-katolickým rodičům Hughovi (německého původu) a Key (irského původu) Helgenbergovým. Hledač talentů pro telenovelu Ryan´s Hope (Ryanova Naděje) objevil Marg, když účinkovala jako Kateřina v produkci Northwestern University ve hře Williama Shakespeara The Taming of the Shew (Zkrocení Zlé Ženy) roku 1981 (léto). V Ryan´s Hope hrála od března 1982 do roku 1986 roli Siobhan Ryan Novak. Ze všech předchozích představitelek této role byla Marg nejznámější. Při natáčení se roku 1984 setkala s Alanem Rosenbergem. Začali spolu chodit a později se vzali (1989) a mají spolu syna Hugha (1990; pojmenován po otci Marg). Popularitu jí přinesla role v seriálu China Beach, za kterou dostala Emmy (herečka ve vedlejší roli). V ČR se proslavila díky CSI. (fotky-http://marghelgenberger.com).


♥William Petersen♥

31. října 2006 v 16:42 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
William Louis Petersen je americký herec dánského původu. Narodil se 21. února 1953 v Evanstonu (Illinois, USA) Petersen vystudoval Bishop Kelly High School v Boise, v Idahu (1972). Byl přijat do Idaho State University na fotbalové stipendium. Původně si chtěl zvýšit svůj průměr na Idaho State, a tak Petersen vzal kurzy herectví, které mu změnili cíle jeho života. Odešel ze školy, a v roce 1974 odjel za profesorem herectví do Španělska, zde si zdokonalil své herecké schopnosti jako Shekespearový herec. Později se vrátil zpátky do Idaha se snem: stát se hercem. Neschopný udržet neherecké zaměstnání se vrátil domů do Chicaga za příbuznými a stal se hercem v divadle a získal Actors' Equity card. Účinkoval se Steppenwolfskou divadelní společností a byl spoluzakladatelem Remains Theater Ensemble, v kterém také působili vynikající Chicagští herci jako Gary Cole a Ted Levine (Rychle a zběsile; Geisha; Hory mají oči). Kariéra tohoto uznávaného herce začala malým dílkem už v roce 1981 ve filmu Thief. V roce 1986 hrál Willa Grahama ve filmu Manhunter (později předěláno jako Red Dragon). Od roku 2000 do součastnosti se stal nejvíce proslulým rolí Gilla Grissoma v Kriminálce Las Vegas. Petersen má dceru Maite z minulého manželství a v červnu 2003 si vzal svojí dlouholetou přítelkyni Ginu Cirone.


O seriálu..... Kriminálka Las Vegas

30. října 2006 v 21:05 | dinokaty1 |  →Kriminálka Las Vegas
CSI (Crime Scene Investigation) vypráví o méně viditelných hrdinech policejní práce - soudních vyšetřovatelích. Jsou to lidé, kteří se za žlutou policejní páskou snaží rozluštit zdánlivě neřešitelné případy. Vedle dopadení pachatele mají ještě jeden a možná důležitější úkol. Musí se postarat o maximální ochranu těch, kteří se stali obětí trestného činu.
Gil Grissom (William Petersen) je ve své branži veteránem. Stojí v čele vyšetřovacího týmu, který pracuje pro kriminální úřad v Las Vegas. Členy jeho týmu jsou Catherine Willows (Marg Helgenberger), která jako matka samoživitelka neustále balancuje mezi láskou ke svému zaměstnání a povinnostmi rodiče, Warrick Brown (Gary Dourdan), muž s přesným analytickým mozkem a jistou hráčskou slabostí, se kterou se snaží usilovně bojovat, Nick Stokes (George Eads), který touží stát se v týmu vyšetřovatelů jedničkou a nováček Sara Sidle (Jorja Fox). Tým se dostává do častého konfliktu s bývalým šéfem kapitánem Jimem Brassem (Paul Guilfoyle), který byl nedávno přeřazen na oddělení vražd.
Bez ohledu na případné neshody se však hrdinové seriálu musí v první řadě snažit o co nejrychlejší vyřešení všech případů, které se jim dostanou na stůl. Do jejich repertoáru se vejde vše od loupeží až po vraždy. Při své práci mají k dispozici ty nejmodernější vědecké metody, ale samozřejmě nezapomínají ani na zdravý rozum. Ostřílený Grissom a jeho podřízení se řídí jedním osvědčeným heslem: "Nikdo nesmí říci, že jsme se alespoň nepokusili."

♥Greg Sanders♥

30. října 2006 v 17:12 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Od té doby, co získal svou první amatérskou výbavičku chemie v sedmi letech, se Greg Sanders rozhodl, že bude vědcem. Třebaže mu říkali, že věda je koníčkem pro matlaly, neodradil se a vstoupil do Vědeckého klubu a zúčastnil se většiny chemie na univerzitě. Balancoval mezi laboratoří a atletikou, studováním flirtování a počítačovou prací s daty. Věnoval se také knihovně, Greg objevil vše, co se mohl naučit o vědeckých objevech minulého století. Také by ho neurazilo objevení zbrusu nové teorie nebo prvku,který by byl pojmenován po něm.

Warrick Brown

30. října 2006 v 17:01 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Warrick Brown je jediný člen týmu, který se narodil a vyrůstal v Las Vegas. Svého otce nikdy nepoznal a matka ho opustila, když mu bylo 7. Od té doby vyrůstal v přísné domácnosti své babičky a tajně pracoval jako poslíček. Warrick byl doslova zrozen pro život v Las Vegas - miloval kasína, vzrušení a pulsování města. Aby se uvolnil, pracoval jako DJ v klubech svých kamarádů a psal svoje vlastní songy. Vzhledem k tomu, že strávil celý svůj život v Las Vegas, zná snad každého člověka v každém baru, klubu a hotelu ve městě. Prošel náručí spousty žen, ale když se poprvé skutečně zamiloval, jeho milovaná mu zlomila srdce. Od té doby si na ženy dává dobrý pozor. Warrick ví všechno o hrách v Las Vegas a moc dobře zná všeobecný zákon města: jedině kasíno vždycky vyhraje. Střetává se v něm pohled rebela, který sázením bojuje proti převaze kasína, s pohledem realisty, který ví, že jedině on sám na sebe může dávat pozor. V práci se specializuje na audio-vizuální analýzy.


Nick Stokes

30. října 2006 v 16:57 | dinokaty1
Jako nejmladší ze sedmi dětí si musel Nick Stokes "vybojovat" svoje postavení v rodině. Jeho otec pracoval jako anesteziolog, ale pak byl jmenován na ministra. O dva roky později byl Nickův otec jmenován do Nejvyššího soudu státu Texas. Nickova matka strávila celý svůj život jako veřejný obhájce. Nickovy rodiče spolu šťastně žili po celých 45 let. S jedním bratrem a pěti sestrami poznal Nick mnoho lidí, kteří se o ně starali. Možná právě proto se stal tak individuální osobností. Vždycky chtěl bít blízko lidí. Chtěl žít tak jako jeho rodiče.

Jako vyšetřovatel CSI je vždycky objektivní.Jeho specializací je analýza vlasů/chlupů a vláken.Catherine Wilows

30. října 2006 v 16:21 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Catherine Wilows se narodila na ranči v západní Montaně. Byla nejstarší dcera ze čtvrté generace farmářů, ale venkovský život nebyl nikdy pro ni. Poprvé opustila dům v šestnácti letech. Rok bydlela v Seattlu se svým klukem, přividělávala si jako číšnice. Když jí opustil její přítel (odešel za starší ženou), šla domů, jenže nikdo nebyl doma. Její rodiče byli přinuceni prodat ranč a přestěhovali se do města. Její další zastávkou bylo město Las vegas. Obsluhovala u stolů do té doby než si našla mnohem výnosnější práci: exotické tancování. muži jí milovali a peníze se sypaly. Cat všechno utatila za školu a za usilovnou práci jejího kluka (hudební producent), Eddieho. Randění se změnilo v zasnoubení a poté ve svatbu. Když jejich bouřlivý vztah skončil, Eddie jí zanechal s deseti dolarama v bance a s malou dcerou Lindsey. Catherine byla vyčerpaná. Nešla do CSI protože chtěla pomáhat napravit chyby světa; ale aby se cítila lépe. Miluje výzvu a miluje ruch kolem pracovních případů. Catherininou specialitou je analýza rozstříkané krve.


♥Gil Grissom♥

30. října 2006 v 16:13 | dinokaty1 |  .:Herci a Postavy:.
Gil Grissom strávil posledních 15 let pomáháním Las Vegas dostat se ze 14. místa na 2. místo v kriminalistickém hodnocení. Vyrostl . Marina Del Rey v kalifornii. Jeho máma pracovala v obrazové galerii ve Venice, a jeho táta pracoval v dovozu/vývozu, obchodováním především s komunistickou Čínou. Grissomovi rodiče se rozvedli, když mu bylo 5. V osmi začal jezdit na kole na pláži a sbíral mrtvé škeble a jiné potvory. Nosil je domu a prováděl pitvy, pomalu se učil spletitými detaily smrti. Jako teenager se stal místní autoritou, která se zaměstnává rychlými pitvami koček a psů. Šestnáctým rokem byl neoficiálním pracovníkem pro márnici LA. Pracoval při univerzitě a ve 22 letech začal pracovat jako nejmladčí koroner v historii LA. O osm let později byl nabrán do CSI v Las Vegas. Jeho filosofie o jeho práci byla: "Pokud se chceš naučit něco o kriminalistice, musíš se naučit všechno ostatní." zatímco si ostatní možná rozmýšleli o práci v CSI, pro Grissoma práce není o volbě. Nemohl by pracovat v jiném odvětví, jako ryba nemůže přestat plavat. Pro Gilla to není práce, je to jeho vyjádření jako člověka, perfektní shrnutí charakteru a profese. Gillova specialita je
entomologie.
Můj názor:Popravdě z celém Kriminálky Las Vegas ho mám skoro nejradši...Líbí se mi že se hodně zastává svých kolegů,kteří jsou tu za to samozdřejmě vděčni.....
.....dinokaty1


Místnost na Lidé.cz

28. října 2006 v 17:21 | dinokaty1


Ahojky lidičky připravili jsme pro vás NEW blog o Kriminálce Las Vegas a Miami...Který je zároveň spojený s místností na Lide.cz - C.S.I.:Miami a Las Vegas .....Doufám že se vám blog bude líbit a že jěště přijdete....(omluvte desing....teprve začínáme)...dinokate